Дар Русинів

 

Немає невиліковних хвороб, є тільки невиліковні люди.

Д-р Берні Сигел

Ти хочеш щастя? Зроби себе щасливим. Здоров’я хочеш ти? Лиш комплексний підхід дає здоров’я. «Якщо до тебе прийшла хвора людина.

 • перше, що треба зробити – змінити харчування.
 • якщо це не допомогло – змінити спосіб життя.
 • якщо це не допомогло – треба лікувати Душу.
 • якщо і це не допомогло, то це дуже серйозно – треба лікувати тіло.

(Заповіт Гіпократа.)

Засновником Європейської медицини вважається Гіпократ. Вона побудована у відповідності з його заповітом? Клятву Гіпократа (до речі, написану радянськими чиновниками) ви чули. А чому від вас ховають його заповіт?

 

 

 

Що вам треба знати про Компанію «Дар Русинів»

 

 1. Українська Компанія-виробник сертифікованої продукції. На ринку  (БАДів) існує більше 10 років. За всі роки діяльності Компанія зарекомендувала себе як надійного та платоспроможного партнера. Широкий асортимент продукції (біля 100 позицій), який складається з декількох напрямків.
 2. Уся продукція є натуральною, виробляється з компонентів природного та рослинного походження, зібраних у різних екологічно-чистих куточках України.  Продукція не має аналогів, розроблена та вироблена за авторською рецептурою.
 3. Окрім оздоровлення Компанія надає можливість покращити матеріальний стан людини, для цього розроблений унікальний маркетинг-план, який тільки в нашій Компанії затверджується не тільки керівництвом Компанії, але й Лідерською Радою (складається з Лідерів Компанії).
 4. Згідно маркетинг-плану та політики Компанії, дистриб’ютор отримує: 
  Різницю між роздрібною та оптовою ціною 
  Згідно маркетинг-плану на дистриб’юторьку мережу – 48%
  На утримання складів – 7%
  Компанія регулярно проводить акції та заохочувальні заходи.
 5. Компанія надає можливість не тільки покращити фізичний стан людини, але й її духовний та соціальний. Створені Оздоровчі Центри в Карпатах та Миколаївській області, які працюють по унікальним методикам автора та засновника Компанії.